برنامه ریزی کنید تا منزل خود را با لوله گاز مناسب به روز کنید. سؤالات من این است:

1) آیا لوله گاز قانونی است؟

2) چه اندازه لوله گاز برای کار من مناسب است؟ (آشپزخانه / حمام من در 15 متری قرار دارد و از کنتور گاز استفاده می کند. آشپزخانه / حمام در حدود 25 متر تا کنتور گاز است.)

هر نوع فرمول برای محاسبه اندازه لوله بر روی فشار گاز ، طول لوله و دستگاه برای کار کردن؟) همانطور که من لوله مس را ترجیح می دادم ، اما من نمی خواهم به اندازه خیلی بزرگ لوله برای هدر دادن پول بگردم ، زیرا امروزه لوله های مس بسیار زیاد هستند. گران است ، به خصوص بزرگ. بنابراین به اندازه کافی خوب است.

3) من كاملاً مطمئن نیستم كه فشار گاز به اندازه كافی بالاتر باشد یا خیر ، زیرا لوله كش می گوید فشار آب در منطقه من بد است ، آیا به دلیل فشار كم آب مشكل اجرای HWS را دارم؟

جواب همه این سوال ها با لوله گاز مناسب و با کیفیت امکان پذیر است.قیمت لوله گاز به عواملی مانند جنس، کیفیت، اندازه، برند و . بستگی دارد. برای اطمینان از کیفیت لوله گاز از مراکز معتبر آن را اری کنید.

فشار در خیابان اهمیتی ندارد زیرا کنتور دارای یک تنظیم کننده بر روی آن است که فشار داخل ساختمان شما را به حداکثر 2.5 kpa کاهش می دهد و سپس یک تنظیم کننده دیگر در هر دستگاه فشار دوباره کار را به 1kpa می اندازد.

جداول اندازه برای هر کدام متفاوت است ، اما به طور کلی می توان فرض کرد لوله 25 میلیمتر مس می تواند یک لوله Pex 32 میلی متر باشد زیرا لوله Pex به دلیل اتصالات محدود و غیره دارای محدودیت های بیشتری در آن است. اندازه لوله گاز برای استفاده کاملاً قانونی است اما در تابش مستقیم نور خورشید قرار ندارد و اتصالات باید در دیواره رندر شده بکشند (توصیه نمی شود آن را دفن کنید ، مگر اینکه در مجرا باشد)

لوله کشی در رده بندی کامل Mj اندازه گیری می شود (به طور موقت نیز درج شده است) و منبع گاز اندازه مناسب مورد نیاز خود را تعیین می کند.

لوله گازچگونه کار می کند؟

برنامه نوسازی یک برنامه 5 ساله است و شامل جایگزینی لوله های چدنی قدیمی ، فولادهای محافظت نشده و لوله های PVC با استفاده از لوله های پلی اتیلن است.

استفاده از لوله گاز مطمعن برای اطمینان از تداوم تأمین گاز ایمن  و مطمئن ، ضروری است. آنها خطرات نشت گاز و ورود آب در اثر زیرساخت های افزایش فشار عملیاتی مورد نیاز برای تأمین نیاز مصرف کننده را کاهش می دهند.

از "تکنیک درج" برای کمک به حداقل رساندن اختلال استفاده می شود. این امر شامل قرار دادن لوله جدید پلی اتیلن - مواد پلاستیکی انعطاف پذیر و در برابر خوردگی بسیار مقاوم در داخل اصلی است. استفاده از این روش به این معنی است که ما نیازی به حفاری کامل لوله نداریم.

برای دریافت لیست قیمت لوله گاز اینجا کلیک کنید.

شرکت تاسیسات نفت و گاز لوله ,اندازه ,فشار ,استفاده ,کننده ,قیمت ,اندازه لوله ,قیمت لوله ,مورد نیاز ,تنظیم کننده ,برای اطمینان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

همه غم ها رفت میهن به روز آموزش های ویژه vabasteh3 باشگاه سایبری بررسی و معرفی بهترین مودم های ADSL و VDSL